Mesijaus kompleksas

Penki vyrai tvirtina esą antrasis Kristaus atėjimas.

Autorius: Jonas Bendiksen

Mesijaus kompleksas
Nuotraukos autorius:

Mane visada žavėjo priešpaskutinė Biblijos eilutė, kuria pranašaujamas Jėzaus Kristaus sugrįžimas. Ką reiškia „veikiai"? Kas yra tas „aš"? Pastaruosius trejus metus sekiau paskui septynis vyrus, teigiančius esą jie yra antrasis Jėzaus Kristaus atėjimas (penki jų parodyti čia). Dalyvaudamas jų pamoksluose ir leisdamas laiką su pasekėjais, mėginau užfiksuoti vaizdus, kurie įkūnytų žmonių troškimą tikėti, atrasti prasmę ir išganymą.

Religija man visada reiškė kažką paslaptingą. Matyt, todėl, kad mano vaikystėje, kurią praleidau Norvegijoje, jos nebuvo. Tačiau visada mėgau skaityti Šventąjį Raštą ir per pastarąjį dešimtmetį mano susidomėjimas juo tik išaugo. Vis pagaudavau save sugrįžtant prie šios mįslingos eilutės - pažado, kurio išpildymo krikščionys laukia jau beveik 2000 metų.

Galvojau apie tai, kokią nuomonę susidarytų Kristus apie mūsų sukurtą pasaulį, jei jis šiandien sugrįžtų pabaigti savo darbų? Ką mes apie jį pamanytume? Tokioms mintims besisukant mano galvoje, nusprendžiau imtis mesijų paieškų.

Plačiau skaitykite rugpjūčio mėnesio numeryje.


Rašyti komentarą
Vardas*
El. paštas
Komentaras*
 
KOMENTARAI (0)
Komentarų nėra.

2017 rugpjūtis

Dar Šiame numeryje:

Vaizdai
Nematoma šviesa
Kur Žemėje slepiasi žvaigždžių dulkės
Pavadink šią žvaigždę
Pasiruošę darbui kosmose
Karlas Saganas įsivaizduoja Marsą
Fantastiškas žygis
Užtemdyta karo
Misija į Saulės karštį
Audringas vandenynas