Ateities veidai

Lotynoamerikiečiai JAV atsidūrė ginčų dėl imigracijos epicentre. Bet visoje šalyje jie kuriasi, įgauna valdžią ir leidžia pažvelgti, kaip Amerika atrodys ateityje.

Autorius: Hector Tobar

Ateities veidai
Nuotraukos autorius:

Ismaelis Fernandesas užaugo Vailderyje, Aidaho valstijoje. Tai 1700 gyventojų miestelis, kurį supa aukštų apynių ir dygių mėlynžiedžių liucernų laukai.

Jis gyveno su seneliais name, pastatytame ten, kur jo senelis, Vietnamo karo veteranas, kadaise rovė burokus ir svogūnus.

Sulaukęs 19-os I. Fernandesas buvo išrinktas į miesto tarybą. 2015 m. pirmąją dieną naujosiose pareigose jis užlipo ant trumpos pakylos Vailderio rotušėje ir atsisėdo greta kitų keturių tarybos narių. Vietos žurnalistas pastebėjo tai, į ką kiti visai neatkreipė dėmesio. Visų penkių tarybos narių pavardės buvo ispaniškos: Almasanas (Almazan), Rivera (Rivera), Godina (Godina), Garsija (Garcia) ir Fernandesas. Netrukus apie tai sužinojo visi šalies gyventojai. Pirmą kartą Aidahe - valstijoje, kur 82 % gyventojų yra ne ispanų kilmės baltaodžiai, buvo išrinkta vien iš lotynoamerikiečių sudaryta miesto taryba.

Plačiau skaitykite liepos mėnesio numeryje.

Rašyti komentarą
Vardas*
El. paštas
Komentaras*
 
KOMENTARAI (0)
Komentarų nėra.

2018 liepa

Dar Šiame numeryje:

Laukiniai Rusijos brangakmeniai
Priešistorė
Klimatas: nėra to blogo, kas...?
Svečiuose - vabzdžiai
Sparnuoti pranašai
Futbolas be sienų
Antropoceno kraštovaizdžio kūrėja
Švari energija akmens anglių kasykloje
Pasaulio kūrimas
Kopimas kintančiu kraštovaizdžiu
Seksas lekiant dideliu greičiu