Kitais metais prenumeratorių vėl lauks vertingos dovanos

2015 m. gruodžio 4 d. 13:13

Jau tapo tradicija, kad žurnalas „National Geographic Lietuva" prenumeratorius kasmet nudžiugina dviem unikaliais teminiais priedais, kuriuose publikuojamos ne tik niekur nematytos netikėčiausios nuotraukos, bet ir atskleidžiami naujausių tyrimų rezultatai. 2016 metams „National Geographic Lietuva" komanda taip pat ruošia du specialius leidinius.

Visus žurnalo prenumeratorius pavasarį pasieks žurnalo priedas „Geriausi gamtos vaistai", supažindinsiantis su gydomosiomis augalų savybėmis ir padėsiantis atrasti natūralius vaistus nuo ligų. 128 puslapių leidinyje bus išsamiai pristatyta daugiau nei 80 vaistinių augalų ir jų naudojimo būdai, tad tikrai rasite atsakymus į tokius dažnai kamuojančius klausimus kaip: kokie augalai padės aiškiai mąstyti, lengvai kvėpuoti, pagerins širdies veiklą, virškinimą, stiprins visą organizmą ir padės odai švytėti? Kas labiau tinka vyrams, o kas moterims? Kaip vartoti vaistinius augalus ir kada jų vengti?

Rudenį į prenumeratorių namus atkeliaus leidinys, skirtas kosmoso paslaptims išaiškinti. Specialiame leidinyje „Ar mes Visatoje vieni? Ir kitos kosmoso paslaptys" bus aptariami didieji Visatos slėpiniai, publikuojamos naujausios kosmoso nuotraukos ir įmenamos praeities bei dabarties mįslės.

2016 metrais pradžiuginsime ir mažuosius skaitytojus. Visi žurnalu „NG Kids" prenumeratoriai dovanų gaus knygą „Išbandyk! 50 smagių eksperimentų pašėlusiems mokslininkams".

2021 kovas

Dar Šiame numeryje:

Linija kalnuose

Autorius Fredddie Wilkinson
Fotografas Cory Richards

JAV agentūros padarytas nedidelis žemėlapio pakeitimas pakurstė Indijos ir Pakistano karą aukščiausiame pasaulio mūšio lauke. Kas ir kodėl padarė tą pakeitimą, buvo paslaptis - bent iki šiol.

Geriausios pasaulio vietos

Kelionės labiausiai džiugina netikėtumais. Dėl pandemijos daugelis mūsų išvykų svetur nutrūko, bet žmonijos smalsumas dėl to nesumažėjo. Šiemet tikimės vėl leistis į keliones, tad nekantraujame pasidalyti 25 pasakojimais apie legendines vietas, kurias artimiausioje ateityje būtų nuostabu aplankyti.

Tik šast - ir nėra

Autorius Craig Pittman

Fotografė Erika Larsen


Kilus susirūpinimui dėl elgesio su gyvūnais, Florida nutraukė lažybas šunų lenktynių trasose, todėl kurtų lenktynėms JAV artinasi galas.

Nuo seno veisiami sportinei medžioklei, ne taip seniai kurtai pradėti veisti ir lenktynėms. Dėl tobulų anatominių savybių ir bėgsenos jie gali šauti iki 72 km/val. greičiu, todėl tai greičiausia pasaulyje veislė.