Kelionė

 

Nugalėtojų kelionės programa į Stokholmą

1-oji diena. 
Viso gero namučiai! Linksma kelionė autobusu su klase į Rygą. Keliaujant autobusu , smagiausia keistis sumuštiniais, gėrimais ir kalbėtis su draugais. 
15:30 val. – registracija į keltą. Kol lauksite, galite susigalvoti ir pažaisti viktoriną apie Stokholmą, o laimėtojui šiam gražiam mieste – nupirkti ledų.
17:30 val. – kelionė laivu iš Rygos į Stokholmą. Nuotykiai Baltijos jūroje prasideda! Įspūdingos pramogos ir žaidimai, diskoteka ir karaokė, vaikų žaidimo kambariai, įvairūs koncertai ir renginiai. Bus tikra šventė nugalėtojams!
apie 19 val. – vakarienė. Jūs jos jau nusipelnėte, keliautojai.
21:00 val. – labos nakties! Gerai pasiilsėkit, nes rytoj jūsų laukia įspūdinga pažintis su Stokholmu. Kas susapnuos Karlsoną – tas pirmas atsibus ryte.


 2-oji diena
 08:30 val. – čempionų pusryčiai: gausus ir įvairus švediškas stalas. Tokių  pusryčių pavydėtų net pats ponas Karlsonas! 
 Apie 09:30 val., – atvyksite į Stokholmą. Prie pat Stokholmo iš laivo būtinai  pasigrožėkite nuostabiu salų archipelagu. Akmenys ir akmenukai atrodo  kaip pagalvėlės, kurias išdėliojo Pepė Ilgakojinė, kad jus prisikviestų į  svečius. Dabar jūs jau Švedijos sostinėje ir jūsų laukia VAZOS muziejus.  Pirmyn! 
 Ką dar rekomenduojame aplankyti Stokholme >>> 


15:00 val. – grįšite į Frihamno terminalą registruotis į keltą. Nuo įspūdžių gali maloniai suktis galva.
17:00 val. – keltas išplauks Rygos link. Nuotykiai Baltijos jūroje  tęsiasi, jei tik turėsite jėgų. Pramogos, žaidimai, diskoteka ir karaokė, vaikų žaidimo kambariai.
apie 19:00 val. – vakarienė* ir nuotykių Stokholme aptarimas. Kas jums labiausiai patiko?
21:00 val. labanaktis ir gerų skandinaviškų sapnų! Kas susapnuos „Vazą“ laivą – tas pirmasis pabus ryte ypač geros nuotaikos!

 

3-oji diena
08:30 – 09 val. – pusryčiai, mėgaukitės gausa ir gerove! Jūsų kelionė dar tęsiasi. 
apie 11:00 val. – atvyksite į Rygą, kur jūsų lauks autobusas ir maloni kelionė namo pas tėvelius ir draugus. Dabar keiskitės ne sumuštiniais, o įspūdžiais. Grįžę parašykite rašinėlį apie čempionų nuotykius laive ir Stokholme. Kas žino, gal tai bus Jūsų knygos pirmasis puslapis...