Jūsų daryta nuotrauka gali atsidurti žurnale „National Geographic Lietuva“!

2017 m. vasario 6 d. 11:13

Startuoja kultinio „National Geographic" projekto „Your Shot" analogas Lietuvoje „Jūsų fotošūvis". Lietuvos fotografai profesionalai ir fotografijos mėgėjai kiekvieną mėnesį bus kviečiami siųsti nuotraukas tam tikra tema, o po 4 geriausias kiekvienos temos nuotraukas bus atspausdinta kiekviename žurnalo „National Geographic Lietuva" numeryje. Pirmosios lietuvių darytos nuotraukos pasirodys jau balandžio mėnesio žurnale.

Visos temą atitinkančios ir LR įstatymams neprieštaraujančios nuotraukos bus publikuojamos „National Geographic Lietuva" „Facebook" paskyroje: https://www.facebook.com/National.Geographic.Lietuva, o po keturias iš jų kiekvieną mėnesį bus atspausdintos žurnale „National Geographic Lietuva". Tris geriausias nuotraukas kiekvieną mėnesį išrinks profesionalūs Lietuvos fotografai, vieną - „Facebook: vartotojai, t. y. žurnale bus atspausdinta daugiausiai „Patinka" paspaudimų sulaukusi nuotrauka.

Balandžio mėnesio numeriui skirtų nuotraukų, tema „Tarp savų", laukiama iki vasario 28 d. Nuotraukas siųsti el. paštu pranesimai@nationalgeographic.lt. Laiške būtina nurodyti savo vardą, pavardę, miestą ir trumpą nuotraukos aprašymą.

Bendrosios taisyklės:

1. Siunčiant nuotrauką, laiške būtina nurodyti savo vardą, pavardę, miestą ir trumpą nuotraukos aprašymą.
2. Vienas asmuo viena tema gali atsiųsti ne daugiau kaip 3 nuotraukas. Jei nuotraukų bus atsiųsta daugiau, „Facebook" paskyroje bus publikuojamos ir dėl galimybės pakliūti į žurnalą varžysis pirmos 3 atsiųstos nuotraukos.
3. Siunčiamos nuotraukos turi būti .jpg formato ir ne mažesnės nei 1 Mb ir ne didesnės nei 3 Mb. Geriausių nuotraukų, kurias atrinksime spausdinti žurnale, autorių bus prašoma nuotraukas pateikti .raw formatu.
4. Siųsdamas nuotraukas, laiško siuntėjas sutinka, kad nuotraukos, jo vardas, pavardė, miestas ir nuotraukos aprašymas būtų publikuojami žurnale „National Geographic Lietuva" ir žurnalo „Facebook" paskyroje https://www.facebook.com/National.Geographic.Lietuva.
5. Siųsdamas nuotraukas ir kitą būtiną nurodyti informaciją, laiško siuntėjas patvirtina, kad jis yra nuotraukos autorius, o visa jo siunčiamame laiške pateikta informacija yra teisinga.
6. Nuotraukų tema ir terminai kiekvieno mėnesio pradžioje paskelbiami „National Geographic Lietuva" „Facebook" paskyroje.
7. Atsiųstos nuotraukos skelbiamos „National Geographic Lietuva" paskyroje „Facebook": https://www.facebook.com/National.Geographic.Lietuva. Nuotraukos skelbiamos atskiruose kiekvienai temai sukurtuose aplankuose. Atsiųstos nuotraukos skelbiamos nuolat visą mėnesį, todėl anksčiau atsiuntusiųjų nuotraukos turi daugiau laiko surinkti daugiau paspaudimų „Patinka".
8. Tris geriausias nuotraukas, kurios bus spausdinamos „National Geographic Lietuva" kiekvieno mėnesio numeryje, atrinks profesionalūs fotografai. Vieną, ketvirtąją, nuotrauką atrinks „Facebook" vartotojai, t. y. žurnale bus atspausdinta daugiausiai „Patinka" paspaudimų iki nurodytos datos surinkusi nuotrauka.
9. „National Geographic Lietuva" „Facebook" paskyroje nebus skelbiamos, o žurnale „National Geographic Lietuva" nebus spausdinamos tos nuotraukos, kurios neatitiks paskelbtos temos ar prieštaraus Lietuvos Respublikos įstatymams.

 

 

2021 kovas

Dar Šiame numeryje:

Linija kalnuose

Autorius Fredddie Wilkinson
Fotografas Cory Richards

JAV agentūros padarytas nedidelis žemėlapio pakeitimas pakurstė Indijos ir Pakistano karą aukščiausiame pasaulio mūšio lauke. Kas ir kodėl padarė tą pakeitimą, buvo paslaptis - bent iki šiol.

Geriausios pasaulio vietos

Kelionės labiausiai džiugina netikėtumais. Dėl pandemijos daugelis mūsų išvykų svetur nutrūko, bet žmonijos smalsumas dėl to nesumažėjo. Šiemet tikimės vėl leistis į keliones, tad nekantraujame pasidalyti 25 pasakojimais apie legendines vietas, kurias artimiausioje ateityje būtų nuostabu aplankyti.

Tik šast - ir nėra

Autorius Craig Pittman

Fotografė Erika Larsen


Kilus susirūpinimui dėl elgesio su gyvūnais, Florida nutraukė lažybas šunų lenktynių trasose, todėl kurtų lenktynėms JAV artinasi galas.

Nuo seno veisiami sportinei medžioklei, ne taip seniai kurtai pradėti veisti ir lenktynėms. Dėl tobulų anatominių savybių ir bėgsenos jie gali šauti iki 72 km/val. greičiu, todėl tai greičiausia pasaulyje veislė.