Knygų mugės metu – specialių pasiūlymų ir siurprizų lavina

2016 m. vasario 23 d. 13:26

Jau tapo savotiška tradicija, kad Vilniaus knygų mugės svečiai, apsilankę „National Geographic Lietuva" stende, turi galimybę pasijusti fotomodeliais ir įsiamžinti nuotaikingoje fotosesijoje. Šią tradiciją tęsime, tačiau šiemet mugės svečių ir žurnalo skaitytojų lauks kaip niekad daug ypatingų pasiūlymų.

Visų pirma, visus mūsų stendo lankytojus kviesime nusifotografuoti ir įsiamžinti ant legendinio žurnalo „National Geographic Lietuva" viršelio. Nuotraukos bus publikuojamos „National Geographic Lietuva" feisbuko paskyroje (https://www.facebook.com/National.Geographic.Lietuva/). Mažųjų „NG Kids" skaitytojų lauks „Lego" stalas ir ypatingas svečias, su kuriuo susipažinsite apžiūrėję stende įrengtą terariumą.

Būriai „National Geographic Lietuva" lankytojų mūsų stendą kasmet aplanko tam, kad būtent čia įsigytų žurnalo prenumeratą, todėl šių metų naujovė - ypatinga žurnalo prenumeratos kaina Vilniaus knygų mugės metu, vasario 25-28d. Visoms žurnalų „National Geographic Lietuva" ir „NG Kids" prenumeratoms šiomis dienomis bus taikoma 10 proc. nuolaida. Žurnalą prenumeruoti su nuolaida bus galima tiek mūsų stende knygų mugėje, tiek internetu.

Šiemet knygų mugės svečiams „National Geographic Lietuva" paruošė ir daugybę naujienų. Mugės lankytojai pirmieji galės įsigyti ne tik naujausius kovo mėnesio žurnalų „National Geographic Lietuva" ir „NG Kids" numerius, bet ir likus kelioms valandoms iki mugės pradžios baigtą spausdinti kolekcinį „National Geographic" leidinį „Geriausi gamtos vaistai". Specialiu leidiniu šiemet knygų mugėje džiuginsime ne tik suaugusius, bet ir mažuosius lankytojus. „NG Kids" skaitytojus kviesime susipažinti su trimis lavinančiomis ir ugdančiomis knygelėmis: „Mano gyvūnai. Užduočių knygelė su lipdukais", „Gyvūnai. Veiklos knyga", „Išbandyk. 50 smagių eksperimentų pašėlusiems mokslininkams". Nors leidiniai dar kvepės spaustuvės dažais, Vilniaus knygų mugėje juos kviesime įsigyti specialiomis kainomis.

Dažnai sulaukiame skaitytojų pageidavimų įsigyti anksčiau išleistų kolekcinių „National Geographic" leidinių, todėl visus 10 leidinių atsivešime į šių metų knygų mugę. Visiems priedams, išleistiems iki 2016 metų, taip pat bus taikomos specialios nuolaidos, pavyzdžiui, bet kuriuos tris priedus (išskyrus naujausiąjį), bus galima įsigyti vos už 10 eur.

Iki pasimatymo Vilniaus knygų mugėje. Mūsų stendo ieškokite 5-oje salėje!

 

2021 kovas

Dar Šiame numeryje:

Linija kalnuose

Autorius Fredddie Wilkinson
Fotografas Cory Richards

JAV agentūros padarytas nedidelis žemėlapio pakeitimas pakurstė Indijos ir Pakistano karą aukščiausiame pasaulio mūšio lauke. Kas ir kodėl padarė tą pakeitimą, buvo paslaptis - bent iki šiol.

Geriausios pasaulio vietos

Kelionės labiausiai džiugina netikėtumais. Dėl pandemijos daugelis mūsų išvykų svetur nutrūko, bet žmonijos smalsumas dėl to nesumažėjo. Šiemet tikimės vėl leistis į keliones, tad nekantraujame pasidalyti 25 pasakojimais apie legendines vietas, kurias artimiausioje ateityje būtų nuostabu aplankyti.

Tik šast - ir nėra

Autorius Craig Pittman

Fotografė Erika Larsen


Kilus susirūpinimui dėl elgesio su gyvūnais, Florida nutraukė lažybas šunų lenktynių trasose, todėl kurtų lenktynėms JAV artinasi galas.

Nuo seno veisiami sportinei medžioklei, ne taip seniai kurtai pradėti veisti ir lenktynėms. Dėl tobulų anatominių savybių ir bėgsenos jie gali šauti iki 72 km/val. greičiu, todėl tai greičiausia pasaulyje veislė.